Cтатичні сторінки

Нотаріуси (консультанти державних нотаріальних контор, помічники приватних нотаріусів

notarius.jpg

Метою підвищення кваліфікації є вдосконалення професійної підготовки шляхом оновлення, поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок, забезпечення інформацією про зміни в чинному законодавстві та практиці їх застосування при здійсненні нотаріальної діяльності.


Статтею 5 Закону України «Про нотаріат» передбачено, що нотаріус зобов’язаний постійно підвищувати свій професійний рівень, а у випадках, передбачених пунктом 3 частини першої статті 29-1 цього Закону, проходити підвищення кваліфікації.


Згідно з підпунктом 69 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, до повноважень Мін’юсту серед іншого належить встановлення порядку підвищення кваліфікації працівників органів нотаріату, нотаріусів, помічників нотаріусів та уповноважених осіб.          


Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28 серпня 2014 року № 1422/5 (далі – Порядок), підвищення кваліфікації зазначеної категорії слухачів здійснюється за такими видами: 

  • самостійне навчання (публікації науково-практичних статей з питань нотаріату у фахових друкованих виданнях та електронних фахових виданнях в Україні; участь у семінарах, що організовані шляхом проведення дистанційного навчання, вебінарів тощо; участь у роботі постійно діючих комісій та робочих груп Нотаріальної палати України; участь у міжнародних семінарах, симпозіумах, науково-практичних конференціях з питань нотаріату; навчання з метою здобуття наукових ступенів за професійно спрямованими напрямами підготовки у сфері нотаріату (пункт 6 Порядку);

  • навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації та за програмами тематичних короткострокових семінарів згідно з Планом-графіком, який затверджується Міністерством юстиції України (пункт 9 Порядку).


План-графік підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на 2021 рік, затверджений Міністерством юстиції України 21 грудня 2020 року


Надання Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України освітніх послуг здійснюється шляхом приєднання до публічного договору:

Публічний договір № 1 від 12 січня 2021 року


Семінари проводитимуться із застосуванням технологій дистанційного навчання, а саме за допомогою платформи Zoom.


Попередня реєстрація на семінари згідно з Планом-графіком на 2021 рік:


--- "Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика"--- "Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності"


Реквізити для оплати:

р/р UA 5982 0172 0313 2710 0120 1016 479 УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва
МФО 820172; ЄДРПОУ 26195879; ІПН 261958726596 
Одержувач: ІППО МЮУ (Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України)
Призначення платежу: "за участь у семінарі (дата семінару) ПІБ


Відповідно до пункту 10 Порядку Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України може організовувати позапланові та додаткові заходи з підвищення кваліфікації за програмами тематичних короткострокових семінарів для державних та приватних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор і державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів за безпосереднім зверненням зазначених осіб та на договірних засадах.

У разі проведення таких заходів державним та приватним нотаріусам, консультантам державних нотаріальних контор і державних нотаріальних архівів, помічникам приватних нотаріусів видається сертифікат про підвищення кваліфікації за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку.

Вартість участі в 1-денному семінарі становить: 650 грн. 00 коп., з урахуванням ПДВ 108 грн. 33 коп. 


Пропонуємо здійснити попередню реєстрацію на позаплановий короткостроковий семінар на одну з тем:

--- Актуальні питання оформлення спадщини. Лектор - приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Садихова Людмила Сергіївна

--- Порядок та особливості державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Лектор - к.ю.н Нікітін Володимир Вікторович

--- Право інтелектуальної власності в акценті нотаріальної діяльності. Лектор - доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, к.ю.н. Майданик Любов Романівна

--- Організація та проведення фінансового моніторингу спеціально визначеними суб’єктами первинного фінансового моніторингу – нотаріусами. Лектор – представник Державної служби фінансового моніторингу УкраїниПовідомлення про дату проведення семінару на обрану тему буде направлено кожному із зареєстрованих учасників окремо електронною поштою по мірі набору групи.


Детальнішу інформацію дивіться у розділі нашого сайту «Семінари».    


Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg