Семінари
До відома осіб, які подали заяви про зарахування на Навчальні курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів

До відома осіб, які подали заяви про зарахування на Навчальні курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органівІнститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України розпочинає роботу ОДИНАДЦЯТОГО набору Навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (надалі – Навчальні курси). 

Заняття чергових Навчальних курсів розпочнуться 20 травня цього року о 10 год. у приміщенні Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Костанайська, 6. 

Навчання буде проходити з понеділка по п’ятницю включно (за винятком понеділка 17-го червня; субота та неділя вихідні дні). Останній день занять запланований на 20 червня 2019 року. Тривалість навчання – 23 дні. 

Реєстрація слухачів відбудеться з 9.00 до 10.00. 
Для реєстрації необхідно пред’явити паспорт та копію квитанції про оплату Навчальних курсів. 
Під час реєстрації зі слухачами навчальних курсів буде укладено договір про надання послуг. 

Список попередньо зареєстрованих осіб: 
1. Безсмертний Сергій Вікторович 
2. Понамаренко Андрій Олегович 
3. Прядкін Олексій Вікторович 
4. Зозуля Олег Петрович 
5. Щегельський Олександр Володимирович 
6. Новіков Едуард Володимирович 
7. Гринчук Аліса Петрівна 
8. Дробітько Вадим Павлович 
9. Нещадим Іван Сергій 

Особи, які бажають долучитися до навчання в ОДИНАДЦЯТОМУ наборі Навчальних курсів можуть надсилати свої документи в порядку, передбаченому законодавством. Відповідно до п. 3.1 Договору між Інститутом та слухачами про надання послуг із навчання плата за навчання має бути перерахована на рахунок Інституту не пізніше 3-х банківських днів з моменту підписання Договору.

Вартість навчання складає – 6100 грн. (у т.ч. ПДВ). 

Реквізити для оплати: 
р/р 31252290116479 ГУ ДКСУ у м. Києві 
 МФО 820172; ЄДРПОУ 26195879. 
Одержувач: ІППО МЮУ (Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України).
Призначення платежу: за участь у Навчальних курсах П.І.Б. 


Слухачів ОДИНАДЦЯТОГО набору, які не мають змоги пройти навчання у вказаний період або відмовилися від проходження даного навчання, просимо завчасно повідомити про це Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України 

На період навчання іногороднім може бути надана можливість проживання в гуртожитку Інституту за адресою: м. Київ, вул. Костанайська, 6.  Вартість проживання в гуртожитку в оплату за навчання не входить. 
Бронювання місць в гуртожитку здійснюється за телефоном: (044) 525-95-41 

Довідки за телефоном: (044) 524-33-06,   525-84-00.Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg