Семінари
На допомогу особам, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на отримання права на зайняття нотаріальною діяльністю

На допомогу особам, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на отримання права на зайняття нотаріальною діяльністю


У зв’язку з оголошенням Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України про перенесення дати проведення чергового кваліфікаційного іспиту для осіб, які матимуть намір його складати, на 31 липня 2017 року, з метою допомоги особам у підготовці до його складання Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України заплановано у період 03 липня - 14 липня 2017 року додатково провести Підготовчі курси для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України з метою підтвердження кваліфікації та/або отримання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю (за скороченою програмою). 

Програма передбачає не лише теоретичну підготовку слухачів із цивільного, сімейного, земельного права, цивільного та адміністративного процесу, але й предметного вивчення чинного законодавства, що регулює діяльність нотаріату в Україні.

Значну кількість часу буде приділено практичним заняттям – вирішенню задач, тестових питань, тренінгам. Крім того, наприкінці курсу буде проведено пробне тестування підготовленості слухачів до складання іспиту Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України.

Як викладачі до участі в навчаннях запрошені відомі науковці, нотаріуси-практики, фахівці з різних галузей права, працівники галузевих департаментів Міністерства юстиції України та Інституту. 

Курс навчання складає 11 робочих днів. 
Вартість навчання – 3200 грн. (в тому числі ПДВ). 
Початок занять – 03 липня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6. 

Запрошуємо осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України, поновити свої знання та перевірити підготовленість до складання кваліфікаційного іспиту. 

Реєстрація учасників за тел. (044) 525-84-00. 
Попередня реєстрація слухачів є обов’язковою і проводиться до 20 червня 2017 року. 
Навчання будуть проведені за умови комплектування групи не менше 25 осіб. 

Реквізити для оплати: 
р/р 31252290116479 УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва 
МФО 820172; ЄДРПОУ 26195879. 
Одержувач: ІППО (Інститут права та післядипломної освіти). Призначення платежу: за участь у навчанні П.І.П.

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg