07.07.2015

Виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців в Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області

7 липня в Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області керівництвом Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Міністерства юстиції України була проведена виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня та підвищення кваліфікації працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців.

Нарада проведена під головуванням Директора Центру Чижмарь К.І. за участю першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції Харківської області Баранівської Т.М., начальника управління юстиції м.Харків,провідних спеціалістів та представників самоврядних об'єднань нотаріусів Харківщини. 

Під час наради, серед іншого, були обговорені дані про підвищення нотаріусами, їх помічниками та консультантами державних нотаріальних контор та архіву Харківської області свого професійного рівня та проходження підвищення кваліфікації у Центрі. 

Так, за період з 2012 по 30 червня 2015 року в Центрі пройшли підвищення кваліфікації 81 особа, з них 52 приватних нотаріуси, 14 державних нотаріусів, 12 консультантів, 3 помічники приватних нотаріусів. 
За даними Центру, із працюючих на сьогодні 521 нотаріуса Харківської області взагалі не підвищували своєї кваліфікації та/або професійного рівня за останні три роки у Центрі 140 нотаріусів, з них 27 державних нотаріусів та 113 приватних нотаріусів.
Приймали участь лише в одноденному семінарі 16 листопада 2013 року 294 нотаріуси, з них 53 державні та 241 приватний нотаріус. 

Покращення ситуації та забезпечення належного контролю в цій сфері можливе лише завдяки співпраці Центру, територіального управління юстиції та нотаріальної спільноти.

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg