«Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». 10.06.2015

«Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

У Центрі 9 та 10 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (відеоконференція). В семінарі прийняли участь державні службовці VI-VII категорій посад - державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційних служб Головного територіального управління юстиції у місті Києві, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції. 

Тема: «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». 

барбелюк.jpg
Лекції на тему: Нормативно-правове регулювання процедур створення і припинення суб’єктів господарювання. Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Державний нагляд за дотриманням реєстраційного законодавства - читав виконавчий директор ТОВ Адвокатського об’єднання  «Тібурон» - Барбелюк Олександр Борисович.

Іващенко А.О..jpg
Лекції на тему: Д ержавна реєстрація юридичної особи, державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи. Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР -  читала заступник начальника управління-начальник відділу розгляду звернень та контролю з питань державної реєстрації Управління державної реєстрації бізнесу Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Іващенко Анна Олександрівна.Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg