Тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу) 04.06.2015

Тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу)

У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції 4 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу) на тему «Вироблення державної політики.Стратегічне планування. Підготовка аналітичних документів», мета якого оновлення та розвиток знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців. 
Семінар відвідали 23 фахівця,

Семінар проводила Озерян Ольга Леонідівна старший викладач кафедри університетської та професійної освіти і права Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.
Слухачі взяли активну участь у навчальному процесі та зацікавлено включались в тематичні дискусії, що виникали в ході лекції. Позитивний резонанс викликав тренінг «Карта розуму», під час якого слухачам було запропоновано визначити професійну проблему, оприділити її ознаки та знайти шляхи вирішення. Поділені на три групи слухачі, застосувавши «мозковий штурму», успішно виконали завдання. 

Державні службовці V категорії посад – працівники структурних підрозділів апарату Міністерства юстиції та апаратів Державних служб висловили вдячність керівництву Центру, Завідувачу навчально-методичного кабінету підвищення кваліфікації (за програмами тематичних постійно діючих семінарів) Артюх Олені Григорівні, методисту І категорії навчально-організаційного кабінету Побужанській Анжелі Василівні за чітку організацію навчального процесу та інформативне наповнення змісту підвищення кваліфікацї. 

(Довідки за телефонами 486-17-63, 486-17-67)
DSCN5428.JPG
DSCN5431.JPG

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg