31.07.2021 семінар у Києві та online 26.07.2021

31.07.2021 семінар у Києві та online


«Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в результаті здійснення прав засновників (учасників) юридичних осіб та діяльності юридичних осіб»

Автор – Доктор юридичних наук Володимир НІКІТІНВ програмі семінару:

1. Передача майна у власність юридичної особи як внесок (внесення майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду), вступні членські та цільові внески членів кооперативу.

- алгоритм дій державного реєстратора;
- особливості оформлення акту приймання-передачі майна;
- прийняття юридичною особою (органом або уповноваженою особою) рішення щодо внесення майна до статутного капіталу.

2. Передача у власність фізичним та юридичним особам майна у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

- алгоритм дій державного реєстратора;
- вимоги до ліквідаційного балансу;
- особливості письмової заяви осіб, яким передається нерухоме майно юридичної особи, про розподіл такого майна;
- прийняття рішення відповідного органу юридичної особи про подальше використання відповідного нерухомого майна (у випадку ліквідації юридичної особи);
- оформлення передавального акту;
- вимоги та порядок оформлення до розподільного балансу.

3. Державна реєстрація права власності у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи.

- алгоритм дій державного реєстратора;
- особливості оформлення акту приймання-передачі майна;
- рішення про передачу майна у власність фізичній або юридичній особі, що вийшла з засновників (учасників) юридичної особи.

4. Необхідність проведення технічної інвентаризації, закінчених будівництвом об’єктів чи об’єктів незавершеного будівництва, у разі передачі майна у власність юридичної особи як внесок, а також у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи, чи у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

5. Наявність ціни (вартості) чи оцінки, закінчених будівництвом об’єктів чи об’єктів незавершеного будівництва, у разі передачі майна у власність юридичної особи як внесок, а також у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи, чи у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

6. Особливості ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та внесення записів до нього у разі передачі майна у власність юридичної особи як внесок, а також у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи, чи у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

7. Головні аспекти державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу.

8. Практичні поради та рекомендації щодо дій державного реєстратора. Відповіді на запитання.


Початок: 31.07.2021 о 10 год.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Костанайська, 6, Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України


Детальна інформація за тел.:
050 071 70 28; 097 326 59 09.


Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg