14.05.2015

Новели антикорупційного законодавства. Порядок погашення заборгованості. Оформлення документів для розміщення інформації про майно в СЕТАМ.

13 травня 2015 року, працівниками ЦППКПЮ організовано та проведено семінар в режимі відеоконференції на тему «Новели антикорупційного законодавства. Виявлення корупційних ризиків. Запобігання і протидія корупційним правопорушенням», «Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 440 від 03.09.2014». «Порядок оформлення документів для розміщення інформації про майно в СЕТАМ». На семінарі були присутні 24 державних службовця V категорії посад – начальники управлінь державної виконавчої служби Головних територіальних управлінь юстиції в областях та у місті Києві. 
Викладачами запрошені: Начальник відділу взаємодії з державними органами, міжнародними організаціями та громадськістю Департаменту антикорупційної політики Міністерства юстиції України Шапка Богдан Володимирович, який висвітлив тему «Новели антикорупційного законодавства. Виявлення корупційних ризиків. Запобігання і протидія корупційним правопорушенням.»; заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві Роєнко Роман Володимирович - роз’яснив порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 440 від 03.09.2014 ;  заступник начальника відділу державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції у м. Києві Кенюк Людмила Василівна, що відповіла на питання слухачів пов’язані з Порядком оформлення документів для розміщення інформації про майно в СЕТАМ.
Супровід семінару здійснювали завідувач навчально-методичного кабінету підвищення кваліфікації (за програмами тематичних постійно діючих семінарів) Артюх Олена Григорівна та методист І категорії навчально-організаційного кабінету Побужанська Анжела Василівна. (Довідки за телефонами 486-17-63, 486-17-67)
Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg