Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса. 15.07.2020

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса.


Шановні правники! 

У зв'язку з модернізацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, враховуючи ваші численні побажання, колективом вчених Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України було оновлено практичний посібник "Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса" 

У книзі показано алгоритм здійснення нотаріусом реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майна та їх обтяжень. 
Авторами детально розкрито особливості державної реєстрації права власності з відкриттям розділу, переходу права власності без відкриття розділу, реєстрації виникнення і припинення арешту об’єкта нерухомого майна, зупинення державної реєстрації і відмови у державній реєстрації, надання інформації з реєстру. Опис реєстраційних дій супроводжується ілюстраціями. 

Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, державних реєстраторів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. 

 Замовити вказану книгу ви можете за тел. 044-428-01-74 або а сайті Видавництва за посиланням 
https://owk.com.ua/praktichni-posibnyky/derzhavniy-reestr-rechovih-prav-na-neruhome-mayno-ta-ih-obtyazhen-algoritm-roboti-notariusa

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg