Створено Комісію по захисту прав працівників навчального закладу під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короно вірусної хвороби 24.03.2020

Створено Комісію по захисту прав працівників навчального закладу під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короно вірусної хвороби


Наказом директора Інституту права та післядипломної освіти МЮ України створено Комісію по захисту прав працівників навчального закладу під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короно вірусної хвороби.  

Комісія створена з метою контролю за виконанням вимог діючого законодавства України, спрямованого на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби, зокрема Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)» від 17.03.2020 року, постанов Уряду, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, Наказів МОН України, Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України.  

До складу Комісії увійшли співробітники Інституту Шуляк Ю.Г. – заступник директора з адміністративно-господарських питань, Гавловський І.А. – заступник директора, Фігель А.А. – завідувач Зх.регіонального методичного кабінету, Солонецька А.С. – завідувач Пд.регіонального методичного кабінету, Яценко Ю.С. – завідувач господарством, Костюченко В.О. – начальник планово-господарського відділу, Рущак В.І. – юрист Інституту, Лярська О.О., Козій Н.П., Драний В.А. – працівники навчального закладу. Очолює Комісію директор Інституту. 

12.03.2020 року директором Інституту видано Наказ № 69 Про проведення заходів щодо запобігання поширення короновірусної інфекції, яким запроваджено карантин в Інституті, змінено режим роботи закладу, в тому числі Західного та Південного регіонального навчально-методичного кабінету, в частині запровадження для працівників дистанційної роботи вдома, встановлення відповідного чергування, проведення дезінфекції в приміщеннях Інституту тощо. 

На виконання установлених Наказом вимог: 
- Змінено режим роботи закладу, в тому числі Західного та Південного регіональних навчально-методичних кабінетів, в частині запровадження для працівників дистанційної роботи вдома, встановлення відповідного чергування, вирішення транспортних питань щодо доставки технічного персоналу та адміністраторів до робочих місць.  
- Організовано інформування слухачів, осіб, які проживають у гуртожитках навчального закладу, співробітників Інституту щодо заходів запобігання поширення та проявів хвороби. 
- Забезпечено проведення навчальних занять за відповідними Планами-графіками, погодженими з структурними підрозділами Міністерства юстиції України для усіх категорій слухачів. Так, з 16.03.2020 – 20.03.2020р. проведено п’ятиденні Курси підвищення кваліфікації для нотаріусів, консультантів ДНК та ДНА, помічників приватних нотаріусів за дистанційною формою навчання. Загалом 35 нотаріусів отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації за результатами дистанційного навчання . З 23.03.2020 по 26.03.2020 р. в Інституті проводяться Курси підвищення кваліфікації для судових експертів. Участь у заході приймають 22 особи. 26.03.2020 року підготовлено для он-лайн проведення навчальний семінар з питань фінансового моніторингу для суб’єктів первинного фінансового моніторингу. Всі заплановані заняття й надалі проводитимуться в установлені терміни та строки. 
- Сьогодні на балансі Інституту знаходяться приміщення трьох гуртожитків, 2 з яких у місті Києві та 1 в І.-Франківську, де на даний момент часу перебуває близько 200 осіб. В усіх приміщеннях гуртожитків Інституту виділені МІСЦЯ ДЛЯ ІЗОЛЯЦІЇ ОСІБ з гострими респіраторними захворюваннями. 
- З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, дотримання вимог санітарних норм, працівників Інституту, Західного та Південного регіональних навчально-методичних кабінетів забезпечено 800 одиницями захисних медичних масок, 600 парами медичних рукавиць, 100 одиницями антисептичного розчину, 200 упаковками вологих серветок, 70 літрами дезінфікуючого розчину, 150 упаковками рідкого антибактеріального мила. Забезпечено систематичне проведення дезінфекції в приміщеннях Інституту тощо.  

Забезпечення засобами захисту та гігієни здійснено Комісією по захисту прав працівників навчального закладу під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короно вірусної хвороби за благодійні та особисті кошти у вигляді допомоги. 

Незважаючи на той факт, що за період з 2015 по т.ч. Інституту НЕ БУЛО ВИДІЛЕНО ЖОДНОЇ ГРИВНІ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ, ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У ЦЕЙ НЕЛЕГКИЙ ДЛЯ КРАЇНИ ЧАС. АДЖЕ ГОЛОВНА НАША МОТИВАЦІЯ – ЦЕ 20 000 СЛУХАЧІВ ІНСТИТУТУ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ, НАДИХАЮТЬ, ВІРЯТЬ І ПОВАЖАЮТЬ НАШУ ПРАЦЮ!

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg