Новини

 • 20.11.2015
  Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика
  16 - 20 листопада 2015 року

  У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції 16 – 20 листопада 2015 року  відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою приватних нотаріусів (стаж роботи до 3-х років) на тему «Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика»

 • 02.11.2015
  Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика

  26 - 30 жовтня 2015 року

  У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції 26-30 жовтня 2015 року  відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів державних нотаріальних контор на тему «Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика». Метою семінару є  оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності  органів нотаріату. 


 • 23.10.2015
  Семінар у Одесі
  23 жовтня 2015 року


    Центром підвищення кваліфікації міністерства юстиціі України спільно Головним територіальним управлінням юстиціі в Одеський області для нотаріусів регіона проведено семінар щодо розширення повноважень нотаріусів у сфері державної реєстрації майнових прав на нерухомість та реєстрації бізнеса.
 • 22.10.2015
  НОВЕЛИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

  20 жовтня 2015 року в Центрі ППКПЮ пройшов плановий постійно діючий семінар для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на тему «Особливості розгляду справ в судах загальної юрисдикції за участю представників центральних органів виконавчої влади».


  Семінар відвідали державні службовці - працівники юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

 • 20.10.2015
  Вітаємо колег!
                   Відповідно до «Порядку підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів» повний навчальний курс: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності»
 • 20.10.2015
  Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Нотаріальне діловодство. Архівна справа.

  В період з 19 по 20 жовтня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено семінар в     м. Івано-Франківськ для нотаріусів, помічників приватних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор в кількості 37 осіб на тему: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Нотаріальне діловодство. Архівна справа. Робота з Єдиними та Державними реєстрами».


 • 20.10.2015
  Проблемні питання організації діяльності арбітражних керуючих. Зміни в діючому законодавстві .

  З 15 по 17 жовтня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено семінар для арбітражних керуючих на тему: «Проблемні питання організації діяльності арбітражних керуючих. Зміни в діючому законодавстві .»

 • 18.10.2015
  Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Нотаріальне діловодство. Архівна справа.

  15 жовтня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено семінар для нотаріусів, помічників приватних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор на тему: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Нотаріальне діловодство. Архівна справа. Робота з Єдиними та Державними реєстрами».

 • 12.10.2015
  Почався семінар

  «Неможливо вдосконалюватись особисто,

  не звертаючи уваги на вдосконалення інших»

  12 жовтня 2015 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України розпочався позаплановий тематичний короткостроковий авторський семінар з проблемних питань організації архівної справи та доступу до архівної інформації відомого американського викладача-вченої.

  На семінар було запрошено представників архівних установ України та викладачів архівознавчих дисциплін вищих навчальних закладів України.

  Участь у семінарі безкоштовна.

  Відкрила семінар директор Центру, заслужений юрист України, доктор юридичних наук Катерина Чижмарь. Вона наголосила на важливості проведення зазначеного семінару та зазначила: «Згідно з чинним положенням про  Державну архівну службу, діяльність цього центрального органу виконавчої влади спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра юстиції. Умовою ефективності діяльності будь-якого державного органу є постійне оновлення знань його співробітників, систематичне забезпечення підвищення кваліфікації  учасників професійного середовища,  вивчення зарубіжного досвіду у відповідній сфері життєдіяльності суспільства. Співробітники архівних установ ситуативно підвищують свою кваліфікацію як державні службовці в Національній академії державного управління при Президентові України; як працівники сфери, пов’язаної з культурою, у Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв та інших навчальних закладах. 

  Із огляду на відсутність спеціального закладу  для підвищення кваліфікації працівників архівних установ, Центр підвищення кваліфікації працівників юстиції  розпочинає серію авторських семінарів підвищення кваліфікації, лекторами на яких будуть відомі в світі вчені. Слухачі отримають відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

  Перший семінар підготовлено за дієвого сприяння Посольства США в Україні» та за підтримки Державної архівної служби України.  Катерина Чижмарь висловила подяку в організації семінару Труді Хаскамп Петерсон, відомому американському викладачу-вченій, консультанту з архівної справи й сертифікованому архівісту, Валорі Лі, аташе Посольства США в Україні, Міністерству юстиції України, Тетяні Барановій, голові Державної архівної служби України, Матяш Ірині Борисівні, українському науковцю у галузі архівознавства, біографістики, джерелознавства, доктору історичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, провідному науковому співробітнику Інституту історії України Національної академії наук України, а також Пашковій Валентині Степанівні, доктору історичних наук, доценту, професору, заслуженому працівнику культури України, директору Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні.

  Підсумовуючи результати першого дня лекцій Катерина Іванівна висловила сподівання на те, що проведення таких спільних заходів за участю фахівців міжнародного рівня, стане доброю традицією у навчальному закладі післядипломної освіти Міністерства юстиції України. 

  Наостанок, учасники семінару, обмінюючись враженнями наголосили на важливості та актуальності проведення таких семінарів.

  Наталія Василівна Маковська – заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України: «Сьогодні піднята дуже актуальна та цікава тема. Труді Х. Петерсен надзвичайно кваліфікований викладач. Я вважаю, що такі семінари є важливим досвідом і їх проведення є доцільним».

  Алла Миколаївна Киридон – директор Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво», доктор історичних наук, професор: «Корисно послухати думку фахівця архівної установи з іншої країни. Подібні зустрічі необхідні для корегування власного досвіду архівної справи, обміну думками. Цікавим є аналіз міжнародних практик».

  Лілія Григорівна Білоусова – кандидат історичних наук, заступник директора Державного архіву Одеської області: «Сьогодні лише перший день семінару, проте вже можна робити висновки щодо важливості проведення таких заходів. Це захід спрямований для ознайомлення з досвідом роботи наших зарубіжних колег. На сьогодні виникають проблеми у доступі. Окрім того, лекцію читає висококваліфікований та авторитетний викладач. Проведення таких семінарів повинно стати практикою».

  Лариса Леонідівна Левченко – доктор історичних наук, директор Державного архіву Миколаївської області: «Дуже цікава та корисна інформація по роботі архівів. Я задоволена семінаром. Початок семінару мені сподобався. Порушено актуальну тему доступу до архівів, розкрито принципи доступу, наведені приклади з міжнародної практики. Це є важлива тема для України, оскільки в нашій країні відбуваються процеси відкриття архівів репресивних органів влади комуністичного періоду, архіви є важливою складовою соціально-правового захисту громадян. Подумки ми проводимо паралелі із наведеними прикладами та тією ситуацією, що маємо із доступом до архівів в Україні; усвідомлюємо спільні проблеми; який шлях ми пройшли і що ще потрібно зробити. Труді Петерсон у питаннях доступу є фахівцем найвищого рівня, вона має досвід роботи в різних країнах та Міжнародній Раді архівів, відтак почути її коментар щодо принципів доступу до архівів надзвичайно важливо».

  Надія Дмитрівна Буценко – директор Державного архіву Донецької області: «Було цікаво почути те, що в нас робиться у міжнародній практиці. Ще сподобалось, що детально подана інформація, бо іноді не на все звертаємо увагу під час повсякденної роботи». 

  В ході семінару

  1012151032a.jpg

  1012151059.jpg

  1012151049.jpg

  1012151047b.jpg

  1012151045d.jpg

  1012151043a.jpg

  1012151040b.jpg

  1012151032b.jpg

  1012151038a.jpg


 • 06.10.2015
  Привітання

  Колектив Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

  Міністерства юстиції України вітає директора Центру

  Катерину Іванівну Чижмарь, яка на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 29.09.2015 року N988 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 29.09.2015 року" отримала Диплом Доктора юридичних наук.


  Шановна Катерино Іванівно!

        Прийміть наші щирі вітання та побажання невпинного руху вперед, нових професійних злетів та яскравих звершень.

        Ваші професіоналізм, значний досвід, лідерські якості та повна відданість обраній справі завоювали щирі повагу та любов до Вас з боку колег та однодумців. Тож нехай ці риси й  надалі лишаються міцною запорукою Вашої змістовної та багатогранної роботи.

        Від щирого серця бажаємо Вам успіхів  у здійсненні всіх планів та починань! Нехай Ваші жіночність та цілеспрямованість ніколи не полишають Вас, а кожен Ваш день буде сповнений сонця та радості. Зичимо добра, щастя, благополуччя та подальших зростань у Вашій відповідальній роботі!


 • 22.09.2015
  Меморандум про співробітництво

  18 вересня 2015 року між Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції та Закладом післядипломної освіти "Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій" було підписано Меморандум про співробітництво.
 • 14.09.2015
  «Новели у законодавстві з питань здійснення виконавчого провадження», «Проблемні питання пов’язані з роботою в системі електронних торгів арештованим майном»
  09 вересня 2015 року
      З метою оновлення та розвитку знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців, 09 вересня 2015 року в Центрі ППКПЮ пройшов Тематичний короткостроковий семінар (відеоконференція) для державних службовців V категорії посад - начальників відділів примусового виконання рішень управлінь державної виконавчої служби Головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві  на тему: «Новели у законодавстві з питань здійснення виконавчого провадження», «Проблемні питання пов’язані з роботою в системі електронних торгів арештованим майном».
 • 14.09.2015
  «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці»

  10 – 11 вересня 2015 року

       Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції проведено 10 – 11 вересня 2015 року в м. Івано-Франківську тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів та помічників нотаріусів на тему «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці».

 • 04.09.2015
  «Проблемні питання щодо вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві і нотаріальна практика»
       31 серпня - 4 вересня 2015 
       У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції 31 серпня – 4 вересня 2015 року  відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів та помічників нотаріусів на тему «Проблемні питання щодо вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві і нотаріальна практика».
 • 31.08.2015
  Надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу

  25 вересня 2015 року 

  Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України буде проведено у м. Львові семінар для нотаріусів та помічників приватних нотаріусів Волинської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей з питань надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу.

   Семінар буде проводитись в актовій залі готелю "Гетьман" за адресою: м.Львів, вул. В.Великого, 50.

  Питання семінару:

   

  1. Окремі аспекти державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розширення повноважень нотаріусів щодо державної реєстрації бізнесу в розрізі законопроектів «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (реєстраційні 
  №№ 2982, 2983 від 02.06.2015).

   

  Доповідач: Нікітін Володимир Вікторович – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та контролю з питань державної реєстрації Управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України;

   

  2. Проблемні питання застосування правил вчинення нотаріальних дій та правил ведення нотаріального діловодства.

   

  Доповідач: Бурдальова Інна Вячеславівна - головний спеціаліст відділуорганізаційного забезпечення та контролю у сфері нотаріату Департаменту з питань нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України

   

  3. Правові проблеми набуття права власності на земельні ділянки.

   

  Доповідач: Федорович Володимир Іванович – доцент кафедри трудового та екологічного права Львівського національного університету імені Івана Франка, к.ю.н.

   

  Вартість навчання - 420 грн. 00 коп., у тому числі 70 грн. ПДВ.

  Реквізити для оплати: р/р 31259201116479 ГУ ДКCУ у м. Києві

  МФО: - 820019; ЄДРПОУ: - 26195879.

  Одержувач: ЦППКПЮ (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції).

  Призначення платежу: участь у семінарі 25.09.15 П.І.Б.

   

  Більш детальна інформація за тел. 486-17-39


 • 28.08.2015
  «Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності»

  27 – 28 серпня 2015 року

  У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції   відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів  на тему «Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності». Метою семінару є  оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності  органів нотаріату. 

 • 21.08.2015
  «Державна реєстрація та надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації»

  21 серпня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції разом з Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області було проведено семінар для приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на тему: «Державна реєстрація та надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації».

  DSC_0080.jpg

  20150821_101404.jpg

 • 10.07.2015
  Фінансовий моніторинг, земельне законодавство та правила вчинення нотаріальних дій: на Харківщині відбувся семінар для нотаріусів

  У Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України Центром було проведено короткостроковий семінар для приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор і державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на тему: «Актуальні питання нотаріату та організації нотаріальної діяльності. Окремі питання застосування законодавства у сфері земельних відносин». 
  Участь у заході взяли майже 300 нотаріусів з Харківської, Запорізької, Сумської, Дніпропетровської та інших областей.
 • 07.07.2015
  Зустріч директора та першого заступника директора Центру з ректором та першим проректором Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

  07 липня 2015 року в м.Харків відбулась зустріч Директора та першого заступника директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України з Ректором та першим проректором Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. В ході зустрічі були обговорені шляхи співпраці у сфері перепідготовки та підвищення кваліфікації . 

  Досягнуто домовленість по підготовці меморандуму про співробітництво.
 • 07.07.2015
  Виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців в Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області

  В Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області керівництвом Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Міністерства юстиції України була проведена виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня та підвищення кваліфікації працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців.

Новини 101 — 120 з 138
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg