Новини

 • 28.05.2015
  Меморандум про співробітництво
  28 травня 2015 року між Центром та Нотаріальною палатою України було підписано Меморандум про співробітництво.
  Метою меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників системи нотаріату шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду. 

  Задля досягнення мети цього меморандуму сторони домовляються про співпрацю у таких напрямках:
  Навчальний -  Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції організовує навчальний процес та забезпечує його висококваліфікованими викладачами з числа фахівців Міністерства юстиції України, інших державних органів та установ, залучає до співпраці Нотаріальну палату України.
  Науковий - Сторони розробляють та засобами комунікативного зв’язку, у тому числі за допомогою інтернет-порталу, поширюють наукові напрацювання щодо актуальних проблем різних сфер діяльності Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, Нотаріальної палати України та нотаріату в цілому.
  Рекомендаційний - Сторони у межах своєї компетенції здійснюють аналітично- методичну роботу з питань діяльності органів нотаріату, сприяють удосконаленню та оптимізації професійної діяльності, узагальнюють прогресивний досвід і рекомендують його для застосування у практичній діяльності працівниками територіальних органів та установ юстиції.

  Меморандум укладається строком на п'ять років.
 • 22.05.2015
  Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів при державній реєстрації актів цивільного стану

  У період з 18 по 22 травня 2015 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено тематичний короткостроковий семінар з державними службовцями VI категорії посад – начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції на тему: «Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів під час державної реєстрації актів цивільного стану». На семінарі були присутні 25 осіб.

 • 20.05.2015
  ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА: ПРАВОВА ПРИРОДА ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ
  В Центрі ППКПЮ 19 травня 2015 року пройшов плановий семінар для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на якому підвищили свою кваліфікацію 15 осіб.
 • 15.05.2015
  Організаційна робота керівника реєстраційної служби
  15 травня 2015 року проведена відеоконференція на тему: «Організаційна робота керівника реєстраційної служби. Новели у законодавстві про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». До відеоконференції долучилися 17 керівників реєстраційних служб з різних регіонів України.

 • 15.05.2015
  Питання нотаріату та нотаріальної діяльності

  Впродовж двох днів, 14 та 15 травня 2015 року, Центром проведено семінар на тему: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці». На семінарі були присутні 66 нотаріусів та помічників приватних нотаріусів.

Новини 371 — 375 з 378
Початок | Поперед. | 72 73 74 75 76 | Наст. | Кінець Всі

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg