Новини

 • 22.09.2015
  Меморандум про співробітництво

  18 вересня 2015 року між Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції та Закладом післядипломної освіти "Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій" було підписано Меморандум про співробітництво.
 • 14.09.2015
  «Новели у законодавстві з питань здійснення виконавчого провадження», «Проблемні питання пов’язані з роботою в системі електронних торгів арештованим майном»
  09 вересня 2015 року
      З метою оновлення та розвитку знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців, 09 вересня 2015 року в Центрі ППКПЮ пройшов Тематичний короткостроковий семінар (відеоконференція) для державних службовців V категорії посад - начальників відділів примусового виконання рішень управлінь державної виконавчої служби Головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві  на тему: «Новели у законодавстві з питань здійснення виконавчого провадження», «Проблемні питання пов’язані з роботою в системі електронних торгів арештованим майном».
 • 14.09.2015
  «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці»

  10 – 11 вересня 2015 року

       Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції проведено 10 – 11 вересня 2015 року в м. Івано-Франківську тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів та помічників нотаріусів на тему «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці».

 • 04.09.2015
  «Проблемні питання щодо вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві і нотаріальна практика»
       31 серпня - 4 вересня 2015 
       У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції 31 серпня – 4 вересня 2015 року  відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів та помічників нотаріусів на тему «Проблемні питання щодо вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві і нотаріальна практика».
 • 31.08.2015
  Надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу

  25 вересня 2015 року 

  Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України буде проведено у м. Львові семінар для нотаріусів та помічників приватних нотаріусів Волинської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей з питань надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу.

   Семінар буде проводитись в актовій залі готелю "Гетьман" за адресою: м.Львів, вул. В.Великого, 50.

  Питання семінару:

   

  1. Окремі аспекти державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розширення повноважень нотаріусів щодо державної реєстрації бізнесу в розрізі законопроектів «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (реєстраційні 
  №№ 2982, 2983 від 02.06.2015).

   

  Доповідач: Нікітін Володимир Вікторович – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та контролю з питань державної реєстрації Управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України;

   

  2. Проблемні питання застосування правил вчинення нотаріальних дій та правил ведення нотаріального діловодства.

   

  Доповідач: Бурдальова Інна Вячеславівна - головний спеціаліст відділуорганізаційного забезпечення та контролю у сфері нотаріату Департаменту з питань нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України

   

  3. Правові проблеми набуття права власності на земельні ділянки.

   

  Доповідач: Федорович Володимир Іванович – доцент кафедри трудового та екологічного права Львівського національного університету імені Івана Франка, к.ю.н.

   

  Вартість навчання - 420 грн. 00 коп., у тому числі 70 грн. ПДВ.

  Реквізити для оплати: р/р 31259201116479 ГУ ДКCУ у м. Києві

  МФО: - 820019; ЄДРПОУ: - 26195879.

  Одержувач: ЦППКПЮ (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції).

  Призначення платежу: участь у семінарі 25.09.15 П.І.Б.

   

  Більш детальна інформація за тел. 486-17-39


 • 28.08.2015
  «Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності»

  27 – 28 серпня 2015 року

  У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції   відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів  на тему «Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності». Метою семінару є  оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності  органів нотаріату. 

 • 21.08.2015
  «Державна реєстрація та надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації»

  21 серпня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції разом з Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області було проведено семінар для приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на тему: «Державна реєстрація та надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації».

  DSC_0080.jpg

  20150821_101404.jpg

 • 10.07.2015
  Фінансовий моніторинг, земельне законодавство та правила вчинення нотаріальних дій: на Харківщині відбувся семінар для нотаріусів

  У Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України Центром було проведено короткостроковий семінар для приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор і державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на тему: «Актуальні питання нотаріату та організації нотаріальної діяльності. Окремі питання застосування законодавства у сфері земельних відносин». 
  Участь у заході взяли майже 300 нотаріусів з Харківської, Запорізької, Сумської, Дніпропетровської та інших областей.
 • 07.07.2015
  Зустріч директора та першого заступника директора Центру з ректором та першим проректором Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

  07 липня 2015 року в м.Харків відбулась зустріч Директора та першого заступника директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України з Ректором та першим проректором Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. В ході зустрічі були обговорені шляхи співпраці у сфері перепідготовки та підвищення кваліфікації . 

  Досягнуто домовленість по підготовці меморандуму про співробітництво.
 • 07.07.2015
  Виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців в Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області

  В Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області керівництвом Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Міністерства юстиції України була проведена виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня та підвищення кваліфікації працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців.
 • 30.06.2015
  Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Застосування земельного законодавства в нотаріальній практиці»
  30 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів на тему «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Застосування земельного законодавства в нотаріальній практиці», мета якого оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності органів нотаріату. 
  Семінар відвідали, понад 150 осіб. 
 • 26.06.2015
  Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика
  22 - 26 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою приватних нотаріусів на тему «Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика.», мета якого оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності органів нотаріату. 
  Семінар відвідали 29 осіб. 
 • 17.06.2015
  Тренінг емоційної стабільності
  17 червня 2015 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено тренінг на тему: «Тренінг емоційної стабільності (формування навичок саморегуляції та попередження емоційного вигорання в професійній діяльності)», який відвідали 17 державних службовців V категорії посад – працівників структурних підрозділів апарату Міністерства юстиції та апаратів Державних служб.


 • 16.06.2015
  Новели антикорупційного законодавства

  16 червня 2015 року в Центрі ППКПЮ пройшов плановий постійно діючий семінар для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на тему «Новели антикорупційного законодавства».

  Семінар відвідали державні службовці - працівники юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

 • 12.06.2015
  Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика
  У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції  8-12 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар з группою приватних нотаріусів на тему: "Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному  законодавстві та нотаріальна практика", мета якого оновлення та розвиток  умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності  органів нотаріату. 
  Семінар відвідали 13 осіб.
 • 10.06.2015
  «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
  У Центрі 9 та 10 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (відеоконференція). В семінарі прийняли участь державні службовці VI-VII категорій посад - державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційних служб Головного територіального управління юстиції у місті Києві, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції. 
 • 05.06.2015
  Перейменування Центру
  Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 05.06.2015 № 856/5 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції перейменовано в Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України.
 • 05.06.2015
  Тематичний короткостроковий семінар

  У Центрі 4 та 5 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: «Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в нотаріальній діяльності». 

  В семінарі прийняли участь 43 нотаріуса.

 • 04.06.2015
  Тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу)
  У Центрі  4 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу) на тему «Вироблення державної політики.Стратегічне планування. Підготовка аналітичних документів», мета якого оновлення та розвиток знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців. 
  Семінар відвідали 23 фахівця
 • 04.06.2015
  Меморандум про співробітництво
  4 червня 2015 року між Центром та Інститутом держави і права ім. Корецького НАН України було підписано Меморандум про співробітництво.
  Метою цього меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників системи юстиції шляхом поглиблення, розширення
  і оновлення професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду
  Задля досягнення мети цього меморандуму сторони домовляються про співпрацю у таких напрямках:
  Навчальний - Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України організовує навчальний процес та забезпечує його висококваліфікованими викладачами з числа фахівців Міністерства юстиції України, інших державних органів та установ, залучає до співпраці науковців Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
  Науковий -  Сторони розробляють та засобами комунікативного зв’язку, у тому числі за допомогою інтернет-ресурсів, поширюють наукові напрацювання щодо актуальних проблем різних сфер діяльності Міністерства юстиції України та його структурних підрозділів.
  Рекомендаційний - Сторони у межах своєї компетенції здійснюють наукову, аналітично-методичну роботу з питань діяльності органів юстиції, сприяють удосконаленню та оптимізації професійної діяльності, узагальнюють прогресивний досвід і рекомендують його для застосування у практичній діяльності працівниками
  територіальних органів та установ юстиції.

  Меморандум укладається строком на п'ять років.

Новини 101 — 120 з 128
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg