Новини

 • 04.06.2015
  Тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу)
  У Центрі  4 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу) на тему «Вироблення державної політики.Стратегічне планування. Підготовка аналітичних документів», мета якого оновлення та розвиток знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців. 
  Семінар відвідали 23 фахівця
 • 04.06.2015
  Меморандум про співробітництво
  4 червня 2015 року між Центром та Інститутом держави і права ім. Корецького НАН України було підписано Меморандум про співробітництво.
  Метою цього меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників системи юстиції шляхом поглиблення, розширення
  і оновлення професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду
  Задля досягнення мети цього меморандуму сторони домовляються про співпрацю у таких напрямках:
  Навчальний - Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України організовує навчальний процес та забезпечує його висококваліфікованими викладачами з числа фахівців Міністерства юстиції України, інших державних органів та установ, залучає до співпраці науковців Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
  Науковий -  Сторони розробляють та засобами комунікативного зв’язку, у тому числі за допомогою інтернет-ресурсів, поширюють наукові напрацювання щодо актуальних проблем різних сфер діяльності Міністерства юстиції України та його структурних підрозділів.
  Рекомендаційний - Сторони у межах своєї компетенції здійснюють наукову, аналітично-методичну роботу з питань діяльності органів юстиції, сприяють удосконаленню та оптимізації професійної діяльності, узагальнюють прогресивний досвід і рекомендують його для застосування у практичній діяльності працівниками
  територіальних органів та установ юстиції.

  Меморандум укладається строком на п'ять років.
 • 28.05.2015
  Меморандум про співробітництво
  28 травня 2015 року між Центром та Нотаріальною палатою України було підписано Меморандум про співробітництво.
  Метою меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників системи нотаріату шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду. 

  Задля досягнення мети цього меморандуму сторони домовляються про співпрацю у таких напрямках:
  Навчальний -  Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції організовує навчальний процес та забезпечує його висококваліфікованими викладачами з числа фахівців Міністерства юстиції України, інших державних органів та установ, залучає до співпраці Нотаріальну палату України.
  Науковий - Сторони розробляють та засобами комунікативного зв’язку, у тому числі за допомогою інтернет-порталу, поширюють наукові напрацювання щодо актуальних проблем різних сфер діяльності Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, Нотаріальної палати України та нотаріату в цілому.
  Рекомендаційний - Сторони у межах своєї компетенції здійснюють аналітично- методичну роботу з питань діяльності органів нотаріату, сприяють удосконаленню та оптимізації професійної діяльності, узагальнюють прогресивний досвід і рекомендують його для застосування у практичній діяльності працівниками територіальних органів та установ юстиції.

  Меморандум укладається строком на п'ять років.
 • 22.05.2015
  Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів при державній реєстрації актів цивільного стану

  У період з 18 по 22 травня 2015 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено тематичний короткостроковий семінар з державними службовцями VI категорії посад – начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції на тему: «Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів під час державної реєстрації актів цивільного стану». На семінарі були присутні 25 осіб.

 • 20.05.2015
  ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА: ПРАВОВА ПРИРОДА ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ
  В Центрі ППКПЮ 19 травня 2015 року пройшов плановий семінар для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на якому підвищили свою кваліфікацію 15 осіб.

Новини 146 — 150 з 155
Початок | Поперед. | 27 28 29 30 31 | Наст. | Кінець Всі

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg