15.03.2016

Семінар-практикум (тренінг) для нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів та помічників приватних нотаріусів.


15 березня 2016 року у місті Києві Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції  України спільно з Державним підприємством «Інформаційно-ресурсний центр» було проведено тематичний короткостроковий семінар-практикум (тренінг) для нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів та помічників приватних нотаріусів.

Відкрив семінар перший заступник директора Інституту, доктор юридичних наук, доцент Дмитро Володимирович Журавльов, який відкрив семінар та наголосив на важливості та актуальності тем, які будуть висвітлюватися на семінарі.

 У заході взяв участь начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Ігорович Куценко

Досвідченими лекторами та висококваліфікованими фахівцями відповідних галузей були розкриті питання щодо виконання нотаріусом функцій державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та державної реєстрації прав не нерухоме майно та їх обтяжень, а також особливості функціонування Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Учасники семінару (більше 200 нотаріусів) отримали відповіді на актуальні та спірні питання щодо здійснення повноважень державних реєстраторів.

По закінченню кожен слухач отримав сертифікат про підвищення кваліфікації.


0315161014b.jpg
0315161013c.jpg
0315161013a.jpg

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg