міжрегіональний семінар за участі нотаріусів, помічників нотаріусів та консультантів державних нотаріальних контор 26.02.2016

міжрегіональний семінар за участі нотаріусів, помічників нотаріусів та консультантів державних нотаріальних контор

Сьогодні, 26 лютого 2016 року, на базі Університету митної справи та фінансів, Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України спільно із Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області проводиться міжрегіональний семінар за участі нотаріусів, помічників нотаріусів та консультантів державних нотаріальних контор. 
Необхідно зазначити, що вказаний семінар є новаторським проектом, особливістю якого є концепція формування єдиних підходів шляхом консолідації нотаріальної спільноти Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Київської (м. Бориспіль) та Полтавської областей. Загалом участь у семінарі взяли майже 400 професіоналів із вказаних регіонів. 
На семінарі розглядаються питання щодо особливості державної реєстрації нерухомого майна, питання реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та питання застосування змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. 
Захід проводиться за участю посадових осіб Міністерства юстиції України, зокрема, першого заступника директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України, доктора юридичних наук, доцента Дмитра Журавльова, заступника начальника відділу розгляду звернень та контролю з питань державної реєстрації Управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Володимира Нікітіна, представника Департаменту нотаріату – Інни Бурдальової
Проведення вказаного семінару стало можливим завдяки консолідованій співпраці Міністерства юстиції України, Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області в особі начальника - Леоніда Маньковського, начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства - Тимофія Дудіна, а також Університету митної справи та фінансів, в особі Віктора Ченцова. Також у семінарі взяла участь голова відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Ганна Кохан. 
По закінченню семінару кожному учаснику буде видано відповідний сертифікат про підвищення кваліфікації.

4.jpgIMG_9199.JPG
IMG_9072.JPGIMG_9043.JPG

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg