09.02.2016

ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ

08 лютого 2016 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції спільно з Департаментом державної реєстрації, Департаментом з питань нотаріату Міністерства юстиції України проведено у м. Києві семінар для нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор та помічників приватних нотаріусів з питань особливостей державної реєстрації речових прав. 
 На семінарі були прочитані лекції з питань: 

1. Особливості державної реєстрації нотаріусами новоствореного нерухомого майна. Практичні рекомендації та покроковий алгоритм. Доповідач: Нікітін Володимир Вікторович – заступник начальника відділу розгляду звернень та контролю з питань державної реєстрації Управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України. 

2. Передача іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки шляхом реєстрації права власності на предмет іпотеки за іпотекодержателем. Практичні аспекти. Доповідач: Кирилюк Дмитро Володимирович – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. 

3. Застосування змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Доповідач: Мартинюк Олена Антонівна – директор Департаменту з питань нотаріату Міністерства юстиції України. 

 В заході прийняли участь 300 нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор та помічників приватних нотаріусів

0205161012a.jpg
0205161013a.jpg
0205161013d.jpg

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg