Новини

 • 07.07.2015
  Виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців в Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області

  В Головному територіальному управлінні юстиції Харківської області керівництвом Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Міністерства юстиції України була проведена виробнича нарада з питань підвищення професійного рівня та підвищення кваліфікації працівників системи органів юстиції, арбітражних керуючих, нотаріусів та державних службовців.
 • 30.06.2015
  Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Застосування земельного законодавства в нотаріальній практиці»
  30 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою нотаріусів на тему «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Застосування земельного законодавства в нотаріальній практиці», мета якого оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності органів нотаріату. 
  Семінар відвідали, понад 150 осіб. 
 • 26.06.2015
  Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика
  22 - 26 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар з групою приватних нотаріусів на тему «Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика.», мета якого оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності органів нотаріату. 
  Семінар відвідали 29 осіб. 
 • 17.06.2015
  Тренінг емоційної стабільності
  17 червня 2015 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено тренінг на тему: «Тренінг емоційної стабільності (формування навичок саморегуляції та попередження емоційного вигорання в професійній діяльності)», який відвідали 17 державних службовців V категорії посад – працівників структурних підрозділів апарату Міністерства юстиції та апаратів Державних служб.


 • 16.06.2015
  Новели антикорупційного законодавства

  16 червня 2015 року в Центрі ППКПЮ пройшов плановий постійно діючий семінар для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на тему «Новели антикорупційного законодавства».

  Семінар відвідали державні службовці - працівники юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

 • 12.06.2015
  Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному законодавстві та нотаріальна практика
  У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції  8-12 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар з группою приватних нотаріусів на тему: "Порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій. Зміни в чинному  законодавстві та нотаріальна практика", мета якого оновлення та розвиток  умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності  органів нотаріату. 
  Семінар відвідали 13 осіб.
 • 10.06.2015
  «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
  У Центрі 9 та 10 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (відеоконференція). В семінарі прийняли участь державні службовці VI-VII категорій посад - державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційних служб Головного територіального управління юстиції у місті Києві, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції. 
 • 05.06.2015
  Перейменування Центру
  Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 05.06.2015 № 856/5 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції перейменовано в Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України.
 • 05.06.2015
  Тематичний короткостроковий семінар

  У Центрі 4 та 5 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: «Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в нотаріальній діяльності». 

  В семінарі прийняли участь 43 нотаріуса.

 • 04.06.2015
  Тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу)
  У Центрі  4 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар (з елементами тренінгу) на тему «Вироблення державної політики.Стратегічне планування. Підготовка аналітичних документів», мета якого оновлення та розвиток знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців. 
  Семінар відвідали 23 фахівця
 • 04.06.2015
  Меморандум про співробітництво
  4 червня 2015 року між Центром та Інститутом держави і права ім. Корецького НАН України було підписано Меморандум про співробітництво.
  Метою цього меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників системи юстиції шляхом поглиблення, розширення
  і оновлення професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду
  Задля досягнення мети цього меморандуму сторони домовляються про співпрацю у таких напрямках:
  Навчальний - Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України організовує навчальний процес та забезпечує його висококваліфікованими викладачами з числа фахівців Міністерства юстиції України, інших державних органів та установ, залучає до співпраці науковців Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
  Науковий -  Сторони розробляють та засобами комунікативного зв’язку, у тому числі за допомогою інтернет-ресурсів, поширюють наукові напрацювання щодо актуальних проблем різних сфер діяльності Міністерства юстиції України та його структурних підрозділів.
  Рекомендаційний - Сторони у межах своєї компетенції здійснюють наукову, аналітично-методичну роботу з питань діяльності органів юстиції, сприяють удосконаленню та оптимізації професійної діяльності, узагальнюють прогресивний досвід і рекомендують його для застосування у практичній діяльності працівниками
  територіальних органів та установ юстиції.

  Меморандум укладається строком на п'ять років.
 • 28.05.2015
  Меморандум про співробітництво
  28 травня 2015 року між Центром та Нотаріальною палатою України було підписано Меморандум про співробітництво.
  Метою меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників системи нотаріату шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду. 

  Задля досягнення мети цього меморандуму сторони домовляються про співпрацю у таких напрямках:
  Навчальний -  Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції організовує навчальний процес та забезпечує його висококваліфікованими викладачами з числа фахівців Міністерства юстиції України, інших державних органів та установ, залучає до співпраці Нотаріальну палату України.
  Науковий - Сторони розробляють та засобами комунікативного зв’язку, у тому числі за допомогою інтернет-порталу, поширюють наукові напрацювання щодо актуальних проблем різних сфер діяльності Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, Нотаріальної палати України та нотаріату в цілому.
  Рекомендаційний - Сторони у межах своєї компетенції здійснюють аналітично- методичну роботу з питань діяльності органів нотаріату, сприяють удосконаленню та оптимізації професійної діяльності, узагальнюють прогресивний досвід і рекомендують його для застосування у практичній діяльності працівниками територіальних органів та установ юстиції.

  Меморандум укладається строком на п'ять років.
 • 22.05.2015
  Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів при державній реєстрації актів цивільного стану

  У період з 18 по 22 травня 2015 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено тематичний короткостроковий семінар з державними службовцями VI категорії посад – начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції на тему: «Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів під час державної реєстрації актів цивільного стану». На семінарі були присутні 25 осіб.

 • 20.05.2015
  ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА: ПРАВОВА ПРИРОДА ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ
  В Центрі ППКПЮ 19 травня 2015 року пройшов плановий семінар для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на якому підвищили свою кваліфікацію 15 осіб.
 • 15.05.2015
  Організаційна робота керівника реєстраційної служби
  15 травня 2015 року проведена відеоконференція на тему: «Організаційна робота керівника реєстраційної служби. Новели у законодавстві про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». До відеоконференції долучилися 17 керівників реєстраційних служб з різних регіонів України.

 • 15.05.2015
  Питання нотаріату та нотаріальної діяльності

  Впродовж двох днів, 14 та 15 травня 2015 року, Центром проведено семінар на тему: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці». На семінарі були присутні 66 нотаріусів та помічників приватних нотаріусів.

 • 14.05.2015
  ДІЛОВЕ УКРАЇНСЬКЕ МОВЛЕННЯ
  14 травня 2015 року в Центрі пройшов тематичний короткостроковий семінар на тему «Ділове українське мовлення. Правила складання службових документів», мета якого оновлення та розвиток знань і умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності державних службовців. Семінар відвідали 20 державних службовців V категорії посад – працівники структурних підрозділів апарату Міністерства юстиції та апаратів Державних служб.
 • 14.05.2015
  Комунікативна компетентність державного службовця
  13 травня 2015 року, Центром проведено тренінг на тему: « Комунікативна компетентність державного службовця (техніки ефективної взаємодії) ». На семінарі були присутні 25  державних службовців  V категорії посад – працівники структурних підрозділів апарату Міністерства юстиції та апаратів Державних служб .
 • 14.05.2015
  Новели антикорупційного законодавства. Порядок погашення заборгованості. Оформлення документів для розміщення інформації про майно в СЕТАМ.
  13 травня 2015 року, працівниками ЦППКПЮ організовано та проведено семінар в режимі відеоконференції на тему «Новели антикорупційного законодавства. Виявлення корупційних ризиків. Запобігання і протидія корупційним правопорушенням», «Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 440 від 03.09.2014». «Порядок оформлення документів для розміщення інформації про майно в СЕТАМ». На семінарі були присутні 24 державних службовця V категорії посад – начальники управлінь державної виконавчої служби Головних територіальних управлінь юстиції в областях та у місті Києві.

Новини 121 — 139 з 139
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg