18.10.2015

Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Нотаріальне діловодство. Архівна справа.

15 жовтня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції було проведено семінар для нотаріусів, помічників приватних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор на тему: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності. Нотаріальне діловодство. Архівна справа. Робота з Єдиними та Державними реєстрами».

У ході семінару були обговорені питання цивільно-правової, кримінальної відповідальності нотаріуса при виконанні ним своїх функцій. Межі відповідальності нотаріуса за вчинення корупційних діянь. Відповідальність нотаріусів при виконанні функцій державних реєстраторів прав на нерухоме майно.

Підготовка і передача документів до державного нотаріального архіву. Підготовка і передача на знищення документів, для яких термін зберігання закінчився.

Вжиття належних заходів інформаційної безпеки під час роботи з Єдиними та Державними реєстрами

Правила ведення нотаріального діловодства і питання, які виникають при застосуванні їх у практичній діяльності.

Лекторами з даних питань виступили:

1.     Радник Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Коновал Наталія Юріївна.

2.     Завідувач київського державного нотаріального архіву Шкабрій-Літун Анастасія Михайлівна

3.     Директор департаменту інформаційної безпеки державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України Бистров Віктор Вікторович.

4.     Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та контролю у сфері нотаріату Управління нотаріату та фінансового моніторингу Департаменту з питань нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України Бурдальова Інна Вячеславівна

Загалом участь у даному заході прийняли 137 осіб.


1015151013.jpg


1015151013c.jpg


1015151013d.jpg


Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg