21.08.2015

«Державна реєстрація та надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації»

21 серпня 2015 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції разом з Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області було проведено семінар для приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на тему: «Державна реєстрація та надання додаткових повноважень нотаріусам у сфері державної реєстрації».

Роботу семінару відкрили в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Дудін Тимофій Миколайович, директор Центру Чижмарь Катерина Іванівна та перший заступник директора Центру Журавльов Дмитро Володимирович.

У ході семінару були обговорені питання розширення повноважень нотаріусів щодо державної реєстрації бізнесу в розрізі законопроекту «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (реєстраційний № 2983 від 02.06.2015) та виділені окремі аспекти державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на основі законопроекту «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (реєстраційний № 2982 від 02.06.2015).

Лекторами з даних питань виступили:

1.     Заступник начальника Управління – начальник відділу взаємодії з органами державної влади, роботи з реєстрами та апостилю Управління державної реєстрації бізнесу Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Домбровський Кирило Григорович.

2.     Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та контролю з питань державної реєстрації Управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Нікітін Володимир Вікторович.

Також учасниками семінару разом із заступником начальника Управління розвитку рослинництва та сільської місцевості Запорізької обласної державної адміністрації Спіциною Оленою Василівною були обговорені питання застосування земельного законодавства в нотаріальній практиці та функціонування Державного земельного кадастру.

Загалом участь у даному заході прийняли близько 300 працівників структури нотаріату Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей.


DSC_0099.jpg


20150821_101404.jpg


DSC_0080.jpg


Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg