Cтатичні сторінки
Підготовка осіб, які мають намір займатися приватною виконавчою діяльністю 26.12.2016

Підготовка осіб, які мають намір займатися приватною виконавчою діяльністю


На виконання пункту 2 частини першої статті 17 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів», керуючись абзацом другим пункту 1 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 228, та пунктом 8 розділу ІІ Порядку допуску до професії приватного виконавця (далі – Порядок допуску), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3035/5 (зі змінами від 13.12.2016 № 3640/5) Міністерство юстиції України та Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України повідомляє про початок проведення навчальних курсів.

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України (далі – Інститут) розроблено та погоджено в установленому порядку План навчальних курсів за професійною програмою для осіб, які мають намір займатися приватною виконавчою діяльністю, на 2017 рік (далі – План навчальних курсів). Згідно затвердженого Плану навчальних курсів загальний строк навчання становить 23 дні. 

Документи на проходження навчання можна надіслати поштою за адресою: м. Київ, вул. Городецького, 13, або залишити їх у поштовій скринці у холі Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10. Документи направленні електронною поштою або на іншу поштову адресу до розгляду не приймаються. 

Списки осіб для проходження навчального курсу формуються з числа осіб, які подали документи після опублікування цього повідомлення на сайті Міністерства юстиції, в порядку, встановленому пунктом 7 розділу ІІ Порядку допуску. Зокрема, кількість осіб, яка може бути допущена до проходження навчання на навчальних курсах, та списки осіб для проходження навчального курсу формуються Інститутом та погоджуються структурним підрозділом Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері примусового виконання рішень судів (посадових осіб) за 20 робочих днів до початку навчального курсу. 

Після формування списку осіб для проходження навчального курсу не пізніше ніж за 15 робочих днів до початку проведення першого заняття групи слухачів на навчальних курсах з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів відповідно до пункту 8 розділу ІІ Порядку допуску на офіційному сайті Міністерства юстиції України буде повідомлено офіційну дату початку першого заняття та список осіб, які включені для проходження першого навчального курсу.  

Разом з цим звертаємо увагу на те, що згідно пункту 2 розділу II Порядку допуску особа, включена до відповідного списку, проходить навчальні курси на підставі договору, укладеного між нею та Інститутом. Оплата за проходження навчання здійснюється на підставі укладеного договору. 

Місце проведення навчальних курсів: 
Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, м. Київ, вул. Кустанайська, 6. 

Телефони для довідок: 
(044) 486 17 39, (044) 525 12 56, (044) 525 14 94.

Документи на 2017 рік

Документи на 2018 рік


Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg