Семінари

До відома осіб, які подали заяви про зарахування на Навчальні курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів


Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України розпочинає роботу ДЕВ’ЯТОГО набору Навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (надалі – Навчальні курси). 

Заняття ДЕВ’ЯТОГО набору слухачів Навчальних курсів розпочнуться 05 листопада цього року о 10 год. у приміщенні Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6. 

Реєстрація слухачів відбудеться з 9.00 до 10.00. 
Для реєстрації необхідно пред’явити паспорт та копію квитанції про оплату навчальних курсів. Під час реєстрації зі слухачами навчальних курсів буде укладено договір про надання послуг. 

Заняття будуть проходити з понеділка по п’ятницю включно (субота та неділя вихідні дні). Останній день занять запланований на 05 грудня 2018 року.  
Тривалість навчання – 23 дні. 

Список попередньо зареєстрованих осіб, які зараховані до ДЕВ’ЯТОГО набору зазначених навчальних курсів, додається. 
Особи, які бажають проходити навчання у ДЕВ’ЯТОМУ наборі Навчальних курсів можуть надсилати свої документи в порядку, передбаченому законодавством. 

Відповідно до п. 3.1 Договору між Інститутом та слухачами про надання послуг із навчання плата за навчання має бути перерахована на рахунок Інституту не пізніше 3-х банківських днів з моменту підписання Договору. Вартість навчання складає – 6100 грн. (у т.ч. ПДВ). 

Реквізити для оплати: 
р/р 31252290116479 ГУ ДКСУ у м. Києві 
МФО 820172; ЄДРПОУ 26195879. 
Одержувач: ІППО МЮУ (Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України). 

Призначення платежу: за участь у Навчальних курсах на приватного виконавця П.І.Б. Слухачів ДЕВ’ЯТОГО набору, які не мають змоги пройти навчання у вказаний період або відмовилися від проходження даного навчання, просимо завчасно повідомити про це Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України надіславши відповідну заяву на факс: (044) 524-33-06 або на електронну адресу: centerjust@gmail.com.  
Довідки за телефоном: (044) 524-33-06, 525-84-00. 

На період навчання іногороднім може бути надана можливість проживання в гуртожитку Інституту за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6. Вартість проживання в гуртожитку в оплату за навчання не входить. Бронювання місць в гуртожитку здійснюється за телефоном: (044) 525-95-41. 

Список попередньо зареєстрованих осіб, які зараховані до ДЕВ’ЯТОГО набору Навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів 

1. Брус Олександр Миколайович 
2. Романенко Сергій Михайлович 
3. Дідківський Андрій Савелійович 
4. Тоічкіна Луіза Георгіївна 
5. Старовойтова Дарина Андріївна 
6. Бартосевич Богдан Васильович 
7. Городецька Юлія Сергіївна 
8. Козловський Георгій Васильович 
9. Пімахова Діна Вікторівна 
10. Кириченков Владислав Богданович 
11. Зейкан Віталій Ласлович 
12. Бєлоусов Микола Сергійович 
13. Жмайло Олексій Вікторович 
14. Краснопєвцев Ярослав Олександрович 
15. Ізман Вадим В’ячеславович 
16. Чмаль Ірина Вікторівна 
17. Залунін Кирило Вадимович 
18. Алексєєв Олексій Ігорович 
19. Прозоря Олександр Львович

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg