Семінари

На допомогу особам, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на отримання права на зайняття нотаріальною діяльністю


Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України повідомляє про проведення Підготовчих курсів для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України з метою підтвердження кваліфікації та/або отримання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю. 

Програма передбачає не лише теоретичну підготовку слухачів із цивільного, сімейного, земельного права, цивільного та адміністративного процесу, але й предметне вивчення чинного законодавства, що регулює діяльність нотаріату в Україні. 

Навчання буде тривати з 09 по 20 липня 2018 року, враховуючи суботу 14 липня.

Значну кількість часу буде приділено практичним заняттям – вирішенню задач, тестових питань, тренінгам. 
Крім того, наприкінці курсу буде проведено пробне тестування підготовленості слухачів до складання іспиту Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України. 

Як викладачі до участі в навчаннях запрошені відомі науковці, нотаріуси-практики, фахівці з різних галузей права, працівники галузевих департаментів Міністерства юстиції України та Інституту. Курс навчання складає 11 днів. 

Вартість навчання становить 3200 грн. в тому числі ПДВ 533 грн 33 коп . 
Початок занять – 09 липня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6. 

Запрошуємо осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України, поновити свої знання та перевірити підготовленість до складання кваліфікаційного іспиту. 

Попередня реєстрація слухачів є обов’язковою за тел. (044) 525-84-00, 525-14-94. 

Реквізити для оплати: р/р 31252290116479 УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва 
МФО 820172; ЄДРПОУ 26195879. 
Одержувач: ІППО (Інститут права та післядипломної освіти). 
Призначення платежу: за участь у навчанні ВККН П.І.П.

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg