Семінари

До уваги фахівців, судових експертів!


З 26 лютого по 1 березня 2018 року Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України буде проводитися підготовка судових експертів державних експертних установ та фахівців, які мають намір отримати та/або підтвердити кваліфікацію судового експерта за програмою підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи. 

На реалізацію вимог статті 21 Закону України «Про судову експертизу» та відповідно до абзацу першого пунктів 1, 10, 13 розділу IV Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03 березня 2015 року № 301/5, зі змінами згідно Наказу Міністерства юстиції від 18.03.2016 № 767, ( далі Положення ), підготовка та стажування фахівців, які мають намір отримати та/або підтвердити кваліфікацію судового експерта за програмою підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи, здійснюються Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. 

Згідно абзацу першого пунктів 10 та 13 розділу IV Положення, після підготовки (стажування) фахівців (судових експертів) державних установ та фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, документи щодо їх підготовки за формами передбаченими додатками 4 та 5 до вказаного Положення подаються до ЕКК НДУСЕ та до ЦЕКК разом із копією Свідоцтва Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України про проходження навчання (стажування) з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи. 

На Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України покладається забезпечення умов проходження підготовки та стажування фахівців за програмами підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи. Термін проходження навчання (стажування) визначається відповідно до кількості академічних годин, зазначених у програмах підготовки та, як правило, здійснюється щомісяця, згідно із планом – графіком (з урахуванням поданих заяв). Лекційні заняття проводяться спеціалістами Міністерства юстиції України та провідними фахівцями в галузі теорії та методології судової експертизи, організаційних та процесуальних питань.  

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції слухачам видається Свідоцтво про проходження підготовки в закладі післядипломної освіти Мін’юсту.  

Початок лекційних занять о 10:00, реєстрація учасників з 09:00 за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська,6. 

Відповідно до пункту 2 розділу IV Положення оплата навчання становить: 
• за програмою № 1 підготовки з кількістю 40 академічних годин – 3125 грн.; 
• за програмою № 2 підготовки з кількістю 32 академічні годин – 2595 грн.; 
• за програмою № 3 підготовки з кількістю 24 навчальних годин становить – 2066 грн. 

Оплата за навчання здійснюється відповідно до розрахунків/договорів, НДУСЕ після надання послуг з проведення підготовки за актом виконаних робіт. 
Кошти за участь у навчанні перераховуються за такими реквізитами: 
р/р 31252290116479 УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва 
МФО: - 820172; ЄДРПОУ: - 26195879. 
Одержувач: ІППО (Інститут права та післядипломної освіти).  
Призначення платежу: за участь у навчанні за програмою № ___ підготовки судового експерта П.І.Б. (НДУСЕ ). 

Попередня реєстрація учасників на проходження навчання є обов’язковою. Тел: (044) 525-50-23, (067) 831-09-67 Анастасія Берус; е-mаіl: anastasiia.berus@gmail.com 

Під час проходження підготовки слухачам надається можливість проживання в гуртожитку Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6.  

В гуртожитку облаштовано 2-х та 3-х місні номери (ванна, душ, санвузол), WI-FI, вартістю 177 грн. 47 коп. з однієї особи. В номерах гуртожитку є холодильник, плита, кухонне приладдя. Тел. Для довідок гуртожитку: (044) 525-95-41. 

Проїзд до вул. Кустанайська, 6:
• від метро «Вокзальна» маршрутним таксі №539 (10) до метро «Деміївська» (Автовокзал);
• від метро «Лук’янівська» до станції «Палац спорту», далі по переходу на станцію метро «Льва Толстого» до станції «Деміївська»; 
• від метро «Деміївська» пройти вниз та перейти на протилежну сторону (до ринку), далі маршрутом тролейбусу № 42 (2 зупинки), або будь-яким номером маршрутного таксі до зупинки «Школа ім. Лобановського», далі – перейти на протилежну сторону, повернути праворуч (до прилеглої вулиці) та пройти вгору до вул. Кустанайська, 6.Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg