Семінари
Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Нотаріус, як суб”єкт первинного фінансового моніторингу. Спадкування за законом та за заповітом. Видача свідоцтва про право на спадщину.

Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Нотаріус, як суб”єкт первинного фінансового моніторингу. Спадкування за законом та за заповітом. Видача свідоцтва про право на спадщину.Шановні коллеги!  

Запрошуемо Вас на практичний семінар організований Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України та Науково-експертним інститутом у сфері права "ПРАВНИК"  на тему:  Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Нотаріус, як суб”єкт первинного фінансового моніторингу. Спадкування за законом та за заповітом. Видача свідоцтва про право на спадщину. 

Беріть участь у семінарі у Києві або on-line по всій Україні! 
Детальніше програма семінару, реєстрація на сайті - http://seminar2012.nei-lawyer.com/ 

Семінар відбудеться 20 грудня 2017 року у Києві та on-line по всій Україні: 
- 8 годин практичної інформації + відповіді на питання! 
- три доповідачі!* 
- кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації! 
- кожен учасник може отримати відео-запис цього семінару! 

*
- Катерина Чижмарь - Директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. Заслужений юрист України. Доктор юридичних наук України.(Вступне слово)
 - Анатолій Лещенко - Заступник директора департаменту-начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України. (Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень) 
- Марія Шапченко - Завідувач Шістнадцятої Київської державної нотаріальної контори. (Спадкування за законом та за заповітом. Видача свідоцтва про право на спадщину) 
- Ігор Гаєвський - Перший заступник Голови Державної служби фінансового моніторингу України. (Нотаріус, як суб”єкт первинного фінансового моніторингу) 

Дізнатися про програму семінару, вартість участі та інші деталі на сайті › http://seminar2012.nei-lawyer.com/

Залишились питання? телефонуйте за номерами: +38 050 071 70 28       +380 68 651 29 49


Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg