Семінари
Новели в законодавстві, яке регулює нотаріальну діяльність. Зміни в земельному законодавстві. Правила ведення нотаріального діловодства.

Новели в законодавстві, яке регулює нотаріальну діяльність. Зміни в земельному законодавстві. Правила ведення нотаріального діловодства.


15 грудня 2017 року у місті Києві за адресою: вул. Кустанайська, 6 буде проведено практичний семінар на теми: «Новели в законодавстві, яке регулює нотаріальну діяльність. Зміни в земельному законодавстві. Правила ведення нотаріального діловодства. Оформлення справ для архівного зберігання. Загальний огляд міжнародного спадкового права. Застосовні колізійні норми до правовідносин у сфері спадкування з іноземним елементом». 

09.30 - 10.00     Реєстрація учасників семінару. 
10.00 - 10.30  Вітальне слово Катерини Іванівни Чижмарь - директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України 
10.30 - 13.00 Новели в законодавстві, яке регулює нотаріальну діяльність. Зміни у земельному законодавстві. Олена Мартинюк - Заступник директора департаменту - начальник Управління нормативно-правового забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. 
13.30 – 15.30 Загальний огляд міжнародного спадкового права. Застосовні колізійні норми до правовідносин у сфері спадкування з іноземним елементом Микола Павлов - Президент, директор департаменту цивільного права та захисту прав фізичних осіб Української іноземної юридичної колегії 
15.30 – 18.00 Правила ведення нотаріального діловодства. Оформлення справ для архівного зберігання. Анжела Посипанко - Завідувач Київським міським державним нотаріальним архівом. 

детальна інформація на сайті -  http://seminar.nei-lawyer.com/

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg