Семінари

До уваги слухачів п’ятого набору навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів


Заняття п’ятого набору слухачів навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів розпочнуться 17 жовтня цього року. 

Тривалість навчання - 23 робочих дні. 

Заняття будуть проходити у будні дні з понеділка по п’ятницю включно (субота та неділя вихідні). Останній день занять запланований на 16 листопада 2017 року. 

Про місце проведення відкриття навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів п’ятого набору буде додатково повідомлено на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України та Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. 

Список осіб, які зараховані до п’ятого набору зазначених навчальних курсів, додається. 
Слухачів п’ятого набору, які не мають змоги пройти навчання у вказаний період або відмовилися від проходження даного навчання, просимо завчасно повідомити про це Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України надіславши відповідну заяву на факс: (044) 525-14-94

Довідки за телефоном: (044) 525-14-94, 525-84-00

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg