Семінари
Казуїстичні проблеми нотаріальної практики. Участь нотаріуса в забезпеченні прав кредиторів. Нотаріус у судовому процесі. Спадщина за законом та за заповітом

Казуїстичні проблеми нотаріальної практики. Участь нотаріуса в забезпеченні прав кредиторів. Нотаріус у судовому процесі. Спадщина за законом та за заповітом

Шановні коллеги!
15 серпня 2017 року Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України та Науково-експертний інститут у сфері права "ПРАВНИК"  запрошують  Вас на практичний семінар "Казуїстичні проблеми нотаріальної практики. Участь нотаріуса в забезпеченні прав кредиторів. Нотаріус у судовому процесі. Спадщина за законом та за заповітом".

Приймайте участь у семінарі вживу у Києві або он-лайн по всій Україні! 

Семінар відбудеться 15 серпня 2017 року в Києві та on-line по всій Україні. 
- 8 годин практичної інформації + відповіді на питання! 
- кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації! 
- кожен учасник отримає відео-запись цього семінару 

- три доповідачі* 
 Катерина Чижмарь - Директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. Заслужений юрист України. Доктор юридичних наук України. (Вступне слово) 
 Коновал Наталія - Заступник директора з навчальної роботи Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. (Нотаріус у судовому процесі) 
 Людмила Садихова - Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. (Спадщина за законом та за заповітом) 
 Дмитро Кирилюк - Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. (Казуїстичні проблеми нотаріальної практики. Участь нотаріуса в забезпеченні прав кредиторів) 

Детальніше програма семінару, реєстрація на сайтіhttp://seminar.nei-lawyer.com/ 
Дізнатися про Програму Семінару, вартість участі та інші деталіПовернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg