Семінари

До уваги фахівців, судових експертів!


19-22 червня 2017 року Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України буде проводитися підготовка (стажування) фахівців, які мають намір отримати та/або підтвердити кваліфікацію судового експерта за програмою підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи. 

Відповідно до абзаців першого та другого пункту 1 розділу IV Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03 березня 2015 року № 301/5 ( далі Положення) «Підготовка та стажування фахівців, які мають намір отримати та/або підтвердити кваліфікацію судового експерта за програмою підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи, здійснюються Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України; за програмами підготовки з відповідних експертних спеціальностей – НДУСЕ». 

Згідно абзацу першого пункту 10 розділу IV Положення, після підготовки (стажування) фахівця, який не є працівником державної спеціалізованої установи документи щодо його підготовки за формами передбаченими додатками 4 та 5 до вказаного Положення подаються НДУСЕ до ЦЕКК разом із копією Свідоцтва Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України про проходження навчання (стажування) з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи. 

На Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України покладається забезпечення умов проходження підготовки та стажування фахівців за програмами підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи. Термін проходження навчання (стажування) визначається відповідно до кількості академічних годин, зазначених у програмах підготовки та здійснюється щомісяця, згідно із планом – графіком (з урахуванням поданих заяв). Лекційні заняття проводяться спеціалістами Міністерства юстиції України та провідними фахівцями в галузі теорії та методології судової експертизи, організаційних та процесуальних питань. 

Початок лекційних занять 19 червня 2017 року о 10:00
реєстрація учасників з 09:00 за адресою: м.Київ, вул.Кустанайська,6. 

Відповідно до пункту 2 розділу IV Положення оплата навчання становить: 
• за програмою № 1 підготовки з кількістю 40 академічних годин – 3125 грн.; 
• за програмою № 2 підготовки з кількістю 32 академічні годин – 2595 грн.; 
• за програмою № 3 підготовки з кількістю 24 навчальних годин становить – 2066 грн. 

Кошти за участь у навчанні перераховуються за такими реквізитами: 
р/р 31252290116479 УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва 
МФО: - 820172; ЄДРПОУ: - 26195879. 
Одержувач: ІППО (Інститут права та післядипломної освіти). Призначення платежу: за участь у навчанні за програмою № ___ підготовки судового експерта П.І.Б. 

Попередня реєстрація учасників на проходження навчання є обов’язковою. 
Тел: (044) 525-50-23, (067) 831-09-67 Анастасія Берус; е-mаіl: anastasiia.berus@gmail.com 

Під час проходження підготовки слухачам надається можливість проживання в гуртожитку Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6.  
В гуртожитку облаштовано 2-х та 3-х місні номери, вартістю 177 грн. 47 коп. з однієї особи. 
Тел. гуртожитку: (044) 525-95-41. 
Проїзд до вул. Кустанайська, 6: 
• від метро «Вокзальна» маршрутом 539 (10) до метро «Деміївська» (Автовокзал);  
• від метро «Лук’янівська» до станції «Палац спорту», далі по переходу на станцію метро «Льва Толстого» до станції «Деміївська»;  
• від метро «Деміївська» пройти вниз та перейти на протилежну сторону (до ринку), далі маршрутом тролейбусу № 42 (2 зупинки), або будь-яким номером маршрутного таксі до зупинки «Школа ім. Лобановського», далі – перейти на протилежну сторону, повернути праворуч (до кафе) та пройти вгору до вул. Кустанайська, 6.

Повернення до списку

prezident.jpgvry.jpgmin_just-1.jpgkabmin-1.jpgnotar_palata.jpgzakonodavstvo.jpg