Список осіб 8 набору з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів, що успішно склали Залік 13.06.2018

Список осіб 8 набору з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів, що успішно склали Залік


Відповідно до пункту 31 Порядку організації та проведення Навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів, затвердженим наказом Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України від 14.11.2017 №552/1 розміщуємо список осіб ВОСЬМОГО набору Навчальних курсів, що успішно склали Залік 
  1. Афанасьєв Володимир Костянтинович
  2.  Білоконь Микола Вадимович
  3.  Бубнова Наталія Олександрівна
  4.  Геза Яніна Вікторівна
  5.  Голяченко Іван Павлович
  6.  Горідько Ольга Миколаївна
  7.  Гресь Тетяна Олександрівна
  8.  Гудзовський Олександр Олександрович
  9.  Дзус Тетяна Іванівна 
  10. Дідур Віталій Вікторович 
  11. Довгань Григорій Григорович 
  12. Домецький Олексій Ігорович 
  13. Дуб Сергій Володимирович 
  14. Жарчинський Олексій Анатолійович 
  15. Завальна Жанна Вікторівна 
  16. Зварич Роман Михайлович 
  17. Зінюк Віталій Володимирович 
  18. Зубрев Олег Володимирович 
  19. Каленчук Оксана Іванівна 
  20. Кашнікович Андрій Григорович  
  21. Кізленко Вадим Андрійович 
  22. Клименко Наталія Сергіївна 
  23. Кушнарьов Олександр Іванович 
  24. Малько Жанна Сергіївна 
  25. Менчиць Наталія Євгенівна 
  26. Миколаєнко Юрій Іванович 
  27. Навродський Олександр Володимирович 
  28. Павличенко Віолета Вікторівна 
  29. Паска Віталій Віталійович 
  30. Перепелиця Артем Володимирович 
  31. Перчета Андрій Ігорович 
  32. Поліщук Олена Володимирівна 
  33. Попова Юлія Василівна 
  34. Разумний Євгеній Миколайович 
  35. Рахимов Роман Миколайович 
  36. Ридзевський Владислав Олександрович 
  37. Сапоненко Тетяна Євгенівна 
  38. Селюк Сергій Михайлович 
  39. Собчук Валентин Васильович 
  40. Соколянський Дмитро Вікторович 
  41. Тихомиров Роман Леонідович 
  42. Федоренко Артем Матвійович 
  43. Федорців Роберт Віталійович 
  44. Фесик Марія Олексіївна 
  45. Шемотюк Марія Олександрівна 
  46. Щелков Петро Сергійович 
  47. Якимов Денис Борисович



Повернення до списку